Bij het automatiseren van het verpakkings- en palletiseerproces wil men liefst alles uit één hand. Dat kan met onze in België gebouwde Pecker en Spider. De Pecker is een Pick & Place robot die individuele of voorgeformeerde lagen producten in een doos of krat inpakt. De Spider is een portaalrobot die de gevulde dozen of kratten op pallets stapelt.
In onze werkplaatsen in Beringen wordt de ganse lijn vooraf opgesteld en getest met uw producten. Dit garandeert een snelle opstart achteraf. Alles is immers grondig getest en ingeregeld vóór de uiteindelijke installatie en opstart.
Ook randapparatuur zoals dozenvormers, dozensluiters, doos labelaars, pallet wikkelaars en pallet labelaars worden mee geïntegreerd in de lijn en vooraf opgesteld.